19e Langerhans Symposium Utrecht

Locatie
Utrecht, Beatrix Theater, Jaarbeursplein 6A, 3521 AL Utrecht
Datum
15-06-2023
Locaties en data
Begintijd
09:00
Eindtijd
16:00
Doelgroep
Huisartsen, apothekers, praktijkondersteuners/ verpleegkundigen, diabetesverpleegkundigen, diëtisten, podotherapeuten
Accreditatie ID
U zorgt voor uw patiënten met diabetes door dik en dun. Sommige grijpen uw adviezen met beide handen aan waardoor de diabetes in remissie komt terwijl anderen het spreekuur bij voorkeur mijden. En wat doe je als de patiënt wel wil, maar een eetverslaving of een slechte slaap een optimale behandeling in de weg staat?
Daarnaast veranderen inzichten continu: Maakt het uit of iemand heup- of buikvet heeft en is een SGLT2-remmer wel voor iedereen geschikt? Welke nieuwe middelen kunnen we in de (nabije) toekomst verwachten?
Al deze vragen worden beantwoord op het 19e Langerhanssymposium op 15 juni 2023. Naast een sterk inhoudelijk programma met top experts uit heel Nederland, maken we er natuurlijk ook weer een feestje van, zowel in Utrecht als voor de kijkers thuis. Bijzijn is meemaken!
Wilt u het symposium liever vanuit huis volgen? Schrijf u dan in voor de online editie van het 19e Langerhanssymposium.
Overgewicht? Eerst de eetverslaving aanpakken! | Robert van de Graaf, verslavingsarts |
Vetverdeling, waarom appels met peren vergelijken? | Prof. Dr. Frank Visseren, internist |
Slapen en diabetes is geen ver-van-je-bed-show. Hoe een slechte nachtrust de diabetes kan verstoren. | Dr. Ingrid Verbeek, slaaptherapeut - somnoloog |
“Pfff, hij is er weer niet!” Zorgmijders, ze komen niet, maar lopen wel risico’s. De juridische en ethische aspecten. Hoe kan het ook? | Suzanne Bakker, kaderhuisarts diabetes spreekt met 3 experts |
Help, er komen nog meer nieuwe diabetesmiddelen! Dit kunt u hierover zeggen tegen uw patiënten. | Dr. Daniel van Raalte, internist en Dr. Bertien Hart, kaderhuisarts diabetes |
Wanneer kan er een streep door de diagnose DM2 en door ICPC T90.02? Diabetes in remissie. | Ingrid Jazet, internist |
Bij DM1 geen SGLT2-remmers. Maar weten we wel precies wie dat zijn? | Dr. Frits Holleman, internist |
Presentatie:
- Bas Houweling, kaderhuisarts diabetes
- Jan Palmen, kaderhuisarts diabetes
- Bas van de Goor, Directeur Bas van de Goor Foundation
Met onze live reporters:
- Jan Westerink, internist
- Petra Dogger, diabetesverpleegkundige/POH
Plaats: | Dag: | Datum: | Locatie: |
Utrecht | Donderdag | 15-06-2023 | Beatrix Theater, Jaarbeursplein 6A, 3521 AL Utrecht |
Accreditatie is in aanvraag (5 punten) bij de volgende verengingen:
- CvAH (ABC1) - huisartsen
- NVvPO - praktijkondersteuners
- Verpleegkundig Specialisten Register - verpleegkundig specialisten
- Kwaliteitsregister V&V - praktijkondersteuners en (diabetes)verpleegkundigen
- KNMP OA - openbaar apothekers
- St. ADAP - diëtisten en podotherapeuten
Deelname aan het Langerhans Symposium 2023 op locatie Utrecht kost € 179,-.
Hiervoor krijgt u 5 accreditatiepunten (in aanvraag), een kortingsvoucher op een Langerhans boek en natuurlijk een gezonde lunch. Wij zorgen ervoor dat het symposium weer een onvergetelijke beleving wordt.
Wilt u liever online aanwezig zijn, dan kunt u zich via deze link aanmelden.
Stichting Langerhans wordt niet gesponsord door (farmaceutische) bedrijven.
beoordelingen voor 19e Langerhans Symposium Utrecht
Er zijn nog geen beoordelingen.